LT EN
Archyvas

Aktualijos

Titulinis   »   Aktualijos   »   IN MEMORIAM ALVYDAS BEKĖŽA (1950–2016)

IN MEMORIAM ALVYDAS BEKĖŽA (1950–2016)

IN MEMORIAM
ALVYDAS BEKĖŽA (1950–2016)

Plungės bendruomenės narius ištiko skaudi netektis. Ankstų sausio 15-osios rytą ilgametis Žemaičių dailės muziejaus darbuotojas Alvydas Bekėža, kaip ir kasryt, skubėjo į darbovietę. Deja, jos nepasiekė... Mūsų kolegą pakirto staigi mirtis.
A. Bekėža gimė Plungės rajone, Šložių kaime, valstiečių šeimoje. 1968 metais baigė Plungės I vidurinę mokyklą (dabar – Akademiko Adolfo Jucio pagrindinė mokykla). 1972 m. Plungės statybos technikume įgijo statybininko-techniko specialybę. Iki 1980 m. dirbo Plungės rajono įmonėse statybos darbų vykdytoju. Nuo 1990 m. – Plungės rajono kultūros skyriuje inžinieriumi. Nuo Žemaičių dailės muziejaus įsteigimo – 1994-ųjų – dirbo ūkio dalies vedėju. Visus tuos metus buvo labai atsakingas darbuotojas.
Alvydas daug metų buvo aktyvus Plungės kultūros centro kolektyvų – šokių ir dainų ansamblio „Suvartukas“ ir folkloro ansamblio „Gondinga“ – narys, šių kolektyvų siela.
Plungės kultūros bendruomenei tai ypač skaudi netektis.
Alvydą prisiminsime kaip nuoširdų bičiulį, mokėjusį išklausyti, suprasti, pradžiuginti – jei ne žodžiu, tai skambia žemaitiška daina, kuri liedavosi iš jo krūtinės taip sodriai, taip šiltai ir uždegančiai. Mylėjo gyvenimą, mylėjo grožį – jį kūrė ir skleidė aplinkui. Šviesus atminimas išliks jį pažinojusiųjų ir su juo daugelį metų dirbusiųjų širdyse.
Dėkojame likimui, kad buvome ir dirbome kartu.


 
Alvydo Bekėžos palaikai pašarvoti šeštadienį sausio 16 d., Plungėje, P. Beinoro gedulo namuose, didžiojoje salėje.
Atsisveikinimas su velioniu sekmadienio ryte 9.15 val.
Mišios Kartenos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje 10 val.
Laidotuvės Kartenos kapinėse.

Žemaičių dailės muziejaus kolektyvas

atgal