LT EN
Archyvas

Aktualijos

Titulinis   »   Aktualijos   »   KNYGOS PRISTATYMAS

KNYGOS PRISTATYMAS

Knygos-albumo ,,Laisvės paženklinti“ pristatymas

Rugsėjo 24 d. 17. 30 val. Žemaičių dailės muziejuje vyks Rimanto Dichavičiaus knygos-albumo ,,Laisvės paženklinti“ II tomo pristatymas, skirtas paminėti Mykolo Kleopo Oginskio 250-osioms gimimo metinėms.

Renginyje pristatomas R. Dichavičiaus leidinys skirtas Lietuvos dailininkams, savo kūryba prisidėjusiems prie Lietuvos valstybingumo įtvirtinimo.
Knygos-albumo pristatyme dalyvaus knygos-albumo autorius ir sudarytojas, valstybinės premijos laureatas, dailininkas, fotografas Rimantas Dichavičius, ,,Versmės “ leidyklos vadovas Petras Jonušas, ats. plk. Arūnas Dudavičius.

Atkovota Nepriklausomybė išvadavo iš vergovės mūsų Kūną, Dvasią ir Mintį ir suteikė Laisvę – sparnus į Tiesą, į Meilę, į Grožį, į Kūrybą. Albumas skirtas Lietuvos dailininkams, savo kūryba prisidėjusiems prie Lietuvos valstybingumo įtvirtinimo.
Albumo pristatyme dalyvaus knygos-albumo autorius ir sudarytojas, valstybinės premijos laureatas, dailininkas, fotografas Rimantas Dichavičius, ,,Versmės “ leidyklos vadovas Petras Jonušas. Muzikinę programą atliks Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos mokiniai ir mokytojai.
Renginio organizatoriai – Plungės miesto savivaldybė ir „Versmės“ leidykla.
Partneris – Žemaičių dailės muziejus.

Parengė ats. plk. Arūnas Dudavičius

atgal