LT EN
Archyvas

Aktualijos

Titulinis   »   Aktualijos   »   VILHELMO ČEPINSKIO KŪRYBOS VAKARAS

VILHELMO ČEPINSKIO KŪRYBOS VAKARAS

VILHELMO ČEPINSKIO KŪRYBOS VAKARAS

Balandžio 6 d. Žemaičių dailės muziejuje vyko vieno muzikaliausių, kerinčiu lyrizmu ir gebėjimu išgauti tarsi nežemišką smuiko tembrą apdovanoto smuikininko Vilhelmo Čepinskio kūrybos vakaras. Jam talkino smuikininkė Viktorija Čepinskienė, violončelininkas Mindaugas Bačkus, vokalistė Vaida Genytė ir pianistė Eglė Andrejevaitė. Jaukų ir pakilios nuotaikos vakarą kūrė maestro Vilhelmo Čepinskio nuoširdus bendravimas su publika.

Nuotraukos Kęstučio Vaitkaus

Niujorkas… Milanas… Viena… Maskva… Kaunas… Zarasai... Jau daugiau kaip 20 metų vis pabyra ant penklinės juodų natų frazės, įspūdingi pasažai. Nuostabi maestro Vilhelmo Čepinskio technika griežiant smuiku, jo nepaprastos muzikinio pajautimo vibracijos, perduodamos iš širdies į eterį - tarsi upė, kuri jau nebesutelpa savo krantuose. Menininko vidinis pasaulis veržiasi per kūrybą, naujais muzikiniais kūriniais.


Vilhelmas Čepinskis kartu su savo bičiuliais Mindaugu Bačkumi ( violončelė), Vaida Genyte ( vokalas), Viktorija Čepinskiene ( smuikas) ir Lina Šatkute ( fortepijonas) atvyksta padovanoti Jums, Mieli Klausytojai, įstabų savo kūrybos vakarą! Koncertai įvyks:
Balandžio 3 d. - Kėdainių daugiakultūris centras
Balandžio 4 d. - Panevėžio muzikinis teatras
Balandžio 5 d. - Marijampolės kultūros centras
Balandžio 6 d. - Plungės Žemaičių dailės muziejus, kunigaikščio Mykolo Oginskio
rūmai Bilietus platina Bilietai.lt, taip pat koncertų salių kasos

atgal