LT EN
Archyvas

Aktualijos

Titulinis   »   Aktualijos   »   ŽIRGŲ KONKŪRO VARŽYBOS

ŽIRGŲ KONKŪRO VARŽYBOS

Rugsėjo 4 dieną, sekmadienį, 10 valandą
Mykolo Oginskio žirgyno stadione vyks žirgų konkūro varžybos.

* Plungės rajono mero taurė. Kliūčių aukštis – iki 110 cm.
* LR Seimo nario Jurgio Razmos taurė. Kliūčių aukštis – iki 120 cm.
* Tarptautinio Mykolo Oginskio festivalio taurė. Kliūčių aukštis – iki 130 cm, persirungimas – iki 135 cm.
Parodomosios programos: voltižiruotė ir dailusis jojimas.
Liaudiškos muzikos kapelija „Rokunda“.
Pasivažinėjimai po parką karieta.
Vaikams – jodinėjimas poniais.

PLUNGĖJE STARTUOS LIETUVOS ČEMPIONAI

Nuskambėjus pirmiesiems XI Tarptautinio Mykolo Oginskio festivalio akordams, rugsėjo 4-ąją, sekmadienį, 10 valandą tradiciškai plungiškius kviečiame į VI žirgų konkūro varžybas, vyksiančias Mykolo Oginskio žirgyno stadione.

Džiaugiamės, kad į varžybas susirenka būrys garsių, profesionalių sportininkų – Lietuvos žiemos ir vasaros žirgų konkūrų čempionų: 2011-ųjų Mykolo Oginskio festivalio taurės savininkas Irmantas Grikienis iš Kauno, 2013 m. šio festivalio taurės savininkas Aleksandras Timofejevas, Stasys Jasas iš Vilniaus, 2012 m. festivalio taurės savininkas Danielius Gutkauskas iš Šiaulių, broliai Matas ir Kristupas Petraičiai iš Joniškio.
Savo žirgus ne kartą demonstravo ir UAB „Lietuvos žirgynas“ Nemuno filialo raiteliai Kostas Gaigalas, 2015 m. Mykolo Oginskio festivalio taurės savininkė Raimonda Samušytė, Redas Rimkus. Varžybose kiekvienais metais dalyvauja raiteliai iš Priekulės Justas Gabalis, Gediminas Juknius, palangiškių komanda su treneriu ir 2014 m. Mykolo Oginskio festivalio taurės savininku Tadu Šešku priekyje.
Minėti raiteliai ir daugelis kitų sportininkų dalyvauja tarptautinėse varžybose Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, Belgijoje, dėl to kartais sunku suderinti varžybų datas. Tačiau tikimės, kad šiemet dalyvių žemėlapis dar labiau prasiplės.
Varžybų žiūrovams šiemet bus pristatyta visiškai nauja sporto šaka – raitelių voltižiruotė – bei parodomoji dailiojo jojimo programa.
Šventės metu po Mykolo Oginskio rūmų parką bus galima pasivažinėti karieta , mažųjų žiūrovų lauks žirgelis ponis.
Kiekvienas čempionas, užsėdęs ant jauno žirgo, pradeda sportininko karjerą iš naujo, tad maloniai kviečiame visus plungiškius ir draugus, visus, mėgstančius muziką ir žirgus, atvykti į renginį palaikyti jaunų žirgų ir jaunų raitelių, pasigėrėti suaugusių žirgų šuoliais, gerai praleisti laiką gamtoje.

Genutė Šakienė
Plungės jojimo sporto klubo „Rafaella“ vadovė

atgal