LT EN
Archyvas

Aktualijos

Titulinis   »   Aktualijos   »   ZITOS IR ROMUALDO INČIRAUSKŲ KŪRYBOS DARBŲ PARODA „IŠ NAMŲ“

ZITOS IR ROMUALDO INČIRAUSKŲ KŪRYBOS DARBŲ PARODA „IŠ NAMŲ“

Paroda "IŠ NAMŲ" šiuo metu yra Plungės dailės muziejuje ir vyks iki balandžio vidurio.

Paroda „ IŠ NAMŲ“

Atsitinka taip, kad parodoms pasibaigus, kūriniai sugrįžta į savo namus – į dirbtuves, kur jie ir buvo gimę... Jų buvimas ankštose dirbtuvėse, juo labiau, jeigu kūrinių gausu, sukelia nepatogumų autoriui. O ir patys kūriniai jaučiasi nejaukiai, būdami be naudos – juos užgraužia sąžinė dėl tinginystės, nes kūrinio paskirtis - puikuotis gražiuose rūmuose, parodose žavėti žiūrovą.
Taigi, padėtis apgailėtina gulint supakuotiems tamsoje. Bet kartais nušvinta proga sublizgėti ekspozicijoje ir džiuginti smalsų meno mylėtoją.
Kaip ir šį kartą , kai jų autoriai - Zita ir Romualdas Inčirauskai - buvo pakviesti į didžiuosius Plungės Oginskių rūmus pristatyti savo pastarojo laiko kūrybą.
Parodos projektas tarytum tęstinis, nes analogiškas yra vykęs dar 2016 metais Šv. Jono gatvės galerijoje Vilniuje ir vadinosi „Iš garažo“. Tuomet į parodą darbus vežė tik Romualdas.
Šioje parodoje „Iš namų“ darbus atvežė abu: eksponuojama Zitos Inčirauskienės tekstilė bei tekstilinė instaliacija „Asmeniškumai“ ir Romualdo Inčirausko mažųjų metalo formų skulptūra ir projektas „ Tarytum juvelyrika“.

atgal