LT EN
Archyvas

Aktualijos

Titulinis   »   Aktualijos   »   ZITOS IR ROMUALDO INČIRAUSKŲ KŪRYBOS DARBŲ PARODA „IŠ NAMŲ“

ZITOS IR ROMUALDO INČIRAUSKŲ KŪRYBOS DARBŲ PARODA „IŠ NAMŲ“

 Žemaičių dailės muziejuje-Kunigaikščio Mykolo Oginskio rūmuose galite aplankyti Zitos ir Romualdo Inčirauskų kūrybos darbų parodą „Iš namų“.  Paroda veiks iki 2020 m. vasario 29 d.

Paroda „ IŠ NAMŲ“

Atsitinka taip, kad parodoms pasibaigus, kūriniai sugrįžta į savo namus – į dirbtuves, kur jie ir buvo gimę... Jų buvimas ankštose dirbtuvėse, juo labiau, jeigu kūrinių gausu, sukelia nepatogumų autoriui. O ir patys kūriniai jaučiasi nejaukiai, būdami be naudos – juos užgraužia sąžinė dėl tinginystės, nes kūrinio paskirtis - puikuotis gražiuose rūmuose, parodose žavėti žiūrovą.
Taigi, padėtis apgailėtina gulint supakuotiems tamsoje. Bet kartais nušvinta proga sublizgėti ekspozicijoje ir džiuginti smalsų meno mylėtoją.
Kaip ir šį kartą , kai jų autoriai - Zita ir Romualdas Inčirauskai - buvo pakviesti į didžiuosius Plungės Oginskių rūmus pristatyti savo pastarojo laiko kūrybą.
Parodos projektas tarytum tęstinis, nes analogiškas yra vykęs dar 2016 metais Šv. Jono gatvės galerijoje Vilniuje ir vadinosi „Iš garažo“. Tuomet į parodą darbus vežė tik Romualdas.
Šioje parodoje „Iš namų“ darbus atvežė abu: eksponuojama Zitos Inčirauskienės tekstilė bei tekstilinė instaliacija „Asmeniškumai“ ir Romualdo Inčirausko mažųjų metalo formų skulptūra ir projektas „ Tarytum juvelyrika“.

atgal