LT EN

NUOTAIKINGOS KALĖDŲ SENELIO PALYDĖTUVĖS

NUOTAIKINGOS KALĖDŲ SENELIO PALYDĖTUVĖS

Sausio 8-ąją, sekmadienį, visi – maži ir dideli – iki kitų Kalėdų atsisveikino su Kalėdų Seneliu. Kunigaikščio Mykolo Oginskio rūmuose įsikūrusioje Kalėdų Senelio rezidencijoje per mėnesį apsilankė 1300 vaikų su tėveliais, mokytojomis, auklėtojomis – vadinasi, edukacinė programa „Kalėdų Senelio lauktuvės“ buvo įdomi ir naudinga. Renginio metu Senelis pabendravo su vaikais, pasidžiaugė jų laiškais, kurių buvo pilna didžiulė dėžė, paskaitė pasaką.
Nuotaikingų kūrinių pagrojo Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos moksleiviai akordeonistai Manfredas Lamsargis, Vilius Paimbrekis, Elijus Danilevičius ir jų mokytoja Laima Jundulienė. O ypač mažuosius pralinksmino geros nuotaikos šou – grupė „Mylimas klounas“: linksmasis duetas Žiemos burtininkė ir Nykštukas klouniukas.

Kalėdų Senelis, jo padėjėjos ir visas Žemaičių dailės muziejaus kolektyvas už nuotaikingą renginį dėkoja Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos direktorei Ritai Urniežienei, mokytojai Laimai Jundulienei, koncertavusiems moksleiviams Manfredui, Viliui ir Elijui, cirko artistams Laimai ir Anatolijui.
Iki kitų Kalėdų, iki pasimatymo Kalėdų Senelių rezidencijoje!