Naujiena

Kultūros ir meno premija Žemaičių dailės muziejaus darbuotojai

2021 08 12

Norime pasidžiaugti ir dar kartą pasveikinti, kolegę, Žemaičių dailės muziejaus direktoriaus pavaduotoją bendriems reikalams ir investicijoms Danutę Rimeikytę, sulaukus garbaus įvertinimo už aukštus pasiekimus kultūros ir meno srityje. 
Plungės rajono savivaldybės Kultūros reikalų tarybos siūlymu, kultūros ir meno premija Žemaičių dailės muziejaus direktoriaus pavaduotojai Danutei Rimeikytei skirta už pasišventimą puoselėjant etninę kultūrą ir paveldą, parengtus ir įgyvendintus investicinius projektus, atkuriant ir išsauganti Plungės rajono savivaldybės kultūros paveldo objektus.
Danutė Rimeikytė muziejuje dirba jau nuo 1995 metų ir per visą šį laiką kompetentingai, kruopščiai ir kūrybingai inicijuoja ir vykdo tokius projektus, kaip Bukantės dvaro ir M.Oginskio rūmų restauravimas ir pritaikymas turizmo reikmėms; Plungės dvaro sodybos modernizavimas, kuriant aukštesnę paslaugų kokybę; M.Oginskio dvaro žirgyno restauracija ir pritaikymas rekreacinėms veikloms ir t.t. Be jos indėlio ir iniciatyvos M.Oginskio dvaro sodyba, parkas ir visa aplinka nebūtų tokia graži ir jauki svečiams iš visos Lietuvos.
Dar kartą sveikiname ir linkime gražių ateinančių darbų Danutė Rimeikytė 
Nuotraukos autorius Saulius Narkus (laikr. Plungė)

Paskutinį kartą redaguota: 2019-12-20 2021-09-09 12:43
Žemaičių dailės muziejus
Biudžetinė įstaiga
Parko g. 1, LT-90113, Plungė
Tel./Faks.: (8 448) 52492
El. paštas: zd.muziejus@gmail.com
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre
Kodas: 191123113
Muziejaus veikla
Maloniai kviečiame įvertinti Žemaičių
dailės muziejaus teikiamų paslaugų kokybę

Draugaukime