Naujiena

Prezidentas darbo dienai vyksta į Plungę

2020 01 16

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda ketvirtadienį, sausio 16 d., vyks į Plungę, kur susitiks su Telšių apskrities merais, vietos bendruomenėmis. Šalies vadovo komandos nariai dalyvaus susitikimuose su savo sričių atstovais. Tai antras kartas, kai Prezidentas darbo dieną praleis už sostinės. Ateityje šalies vadovas ir toliau reguliariai dirbs ne tik Vilniuje, bet ir Lietuvos regionuose.

Prezidento susitikime su Plungės, Telšių, Mažeikių ir Rietavo rajonų merais bus aptarti visam regionui aktualūs klausimai. Plungės dvare bus kalbama valstybės funkcijų ir savivaldybės įmonių centralizavimo, Lietuvos ir užsienio investicijų pritraukimo į regioną, energetikos, transporto, žemės ūkio, kultūros ir švietimo bei kitomis temomis.

Vizito metu planuojamas apsilankymas memoriale, skirtame Lietuvos žydų bendruomenėms ir garsiems litvakams atminti. Žemaitijos nacionaliniame parke įsikūręs sodas – unikalus žydų bendruomenių, kurių Lietuvoje iki 1940 m. buvo virš 200, įamžinimas. Vėliau šalies vadovas Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazijoje susitiks su gimnazijos ir regiono bendruomenėmis. Po šio susitikimo Alsėdžių kultūros namuose bus rengiama šalies vadovo ir jo komandos narių spaudos konferencija.

Prezidento patarėjai planuoja susitikimus su įvairių sričių atstovais. Ekonominės ir socialinės politikos grupės komanda susitiks su nevyriausybinių organizacijų atstovais ir verslo bendruomene. Aplinkos ir infrastruktūros grupės nariai susitiks su vietos aplinkos apsaugos darbuotojais bei Žemaitijos nacionalinio parko komanda. Patarėjai, atsakingi už nacionalinį saugumą, dalyvaus susitikimuose su įvairių tarnybų atstovais. Teisės grupės patarėjai susitiks su teisine bendruomene. Švietimo, mokslo ir kultūros grupės patarėjai susitiks su švietimo įstaigų vadovais ir savivaldybių švietimo skyrių atstovais ir regionine kultūros taryba.

Informuojame, kad Prezidento patarėjų susitikimai nėra vieši žiniasklaidai ir juose gali dalyvauti tik iš anksto užsiregistravę dalyviai.

Prezidento darbo dienos Telšių regione programa su pastabomis žiniasklaidai

10.30 val. Prezidento susitikimas su Telšių regiono merais (M. Oginskio rūmai, Plungės dvaras, Parko g. 3A, Plungė). *Bus galimybė filmuoti ir fotografuoti susitikimo pradžią. Po susitikimo 11.45 val. numatomas Prezidento komentaras žiniasklaidai.

15 val. Prezidento susitikimas su Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazijos ir miestelio bendruomene (Draugystės g. 6B, Alsėdžiai, Plungės r. sav.). * Bus galimybė filmuoti ir fotografuoti susitikimo pradžią.

16.30 val. Prezidento ir jo komandos narių spaudos konferencija (Alsėdžių kultūros namai, Bažnyčios g. 2, Alsėdžiai, Plungės r. sav.). *Renginys nacionalinei ir regioninei žiniasklaidai.
Prezidento komunikacijos grupė


Paskutinį kartą redaguota: 2019-12-20 2020-02-25 10:08
Žemaičių dailės muziejus
Biudžetinė įstaiga
Parko g. 1, LT-90113, Plungė
Tel./Faks.: (8 448) 52492
El. paštas: zd.muziejus@gmail.com
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre
Kodas: 191123113
Muziejaus veikla
Maloniai kviečiame įvertinti Žemaičių
dailės muziejaus teikiamų paslaugų kokybę

Draugaukime