Naujiena

Koncertas | Bani Hill Band (Sakartvelas)

Bani Hill Band (Sakartvelas)
Lietuvą skersai ir išilgai išmaišę ir publiką visur apžavėję Bani Hill Band iš Sakartvelo grįžta su teigiama energija ir naujais kūriniais. Jauni, entuziastingi ir muzikaliai nepriekaištingi Bani išjudina kūną ir atveria širdį – pakartoti tikrai verta.
Septyni „Bani Hill Band" vyrai įspūdingais žemais vokalais, nepriekaištinga instrumentika ir originaliomis aranžuotėmis stipriai prikausto dėmesį. Jų muzika pakylėja ir įkvepia šypsotis. Drauge jie atlieka liaudies dainas iš įvairiausių tėvynės kampelių bei kitų Kaukazo tautų muziką, savyje apjungdami ištisą Kaukazo kultūrą.
Bani derina tradicinį polifoninį dainavimą, pripažintą UNESCO ir kartvelų liaudies melodijas su šiuolaikiškais garsais iš plataus muzikos pasaulio. Klausytojų mylimas skambesys atliekamas kartvelų simboliu – trijų stygų panduriu, akordeonu, rėminiu būgnu ir šiuolaikinės jėgos suteikiančiais klavišiniais, bosine gitara bei būgnais. Tradicinis instrumentas panduris, savo forma ir išvaizda primenantis balalaiką, Sakartvele yra laikomas laimės ir džiaugsmo simboliu, neatsiejamu nuo daugumos švenčių bei ritualų. Jų dainose kalbama apie meilę, dievišką Sakartvelo gamtą, stiprią draugystę, pagarbą tėvynei bei vyresniesiems.
Atlikėjai:
Mate Pirtskhelava - liutna (panduri), vokalas
Raul Bitsadze - liutna (panduri), vokalas
Besik Metreveli – akordeonas, vokalas
Goga Nikoladze – bosinė gitara
Gela Gogishvili - vokalas
Besik Kvitsiani – klavišiniai, vokalas
Beqa Miqadze – būgnai
DATA: 2024 m. liepos 25 d. (ketvirtadienį) 19 val.
VIETA: M. Oginskio lauko estrada
Grupę apšildys portugalų menininkas, gyvenantis Barselonoje - Dani Lança. Jis yra Barselonos underground muzikos grandas pastaruosius 25 metus ir vienas ryškiausių Manu Chao rumba stiliaus atstovų.
2024 m. Dani pristato savo naują originalių dainų rinkinį Castellano, portugalų ir anglų kalbomis. Tai bus solo hibridinis koncertas su gitara įkvėptas Barselonos miesto muzikos skambesio, ritmo, melodijų ir žodžių pagal kasdienį rumbeiro menininkų gyvenimą Barselonos gatvėse.

Paskutinį kartą redaguota: 2019-12-20
Žemaičių dailės muziejus
Biudžetinė įstaiga
Parko g. 1, LT-90113, Plungė
Tel./Faks.: (8 448) 52492
El. paštas: zd.muziejus@gmail.com
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre
Kodas: 191123113
Muziejaus veikla
Maloniai kviečiame įvertinti Žemaičių
dailės muziejaus teikiamų paslaugų kokybę

Draugaukime