Naujiena

Iš Kanų mados festivalio – tiesiai į kunigaikščio Mykolo Oginskio rūmus!

2021 09 24

Šią vasarą kartu su visame pasaulyje žinomu kasmetiniu kino festivaliu Kanuose vyko ir tradicinė mados savaitė, kurioje garbė dalyvauti teko ir atstovėms iš Lietuvos. Tai penkių talentingų moterų komanda, į kurią  buvo pakviesta ir plungiškė Giedrė Petruškevičienė.

„Mūsų Lietuva“ – tokią temą įprasminti per pristatomų rūbų kolekciją pasirinko mūsų kūrėjos. Mada ir identitetas – stulbinanti idėja. Kaip tai joms pavyko? Nuostabiai!  „Tiffany“ raudonojo kilimo madų šou išlepinta publika neslėpė susižavėjimo, kai podiumu žengė manekenės, vilkinčios suknelėmis, kurių klostėse plazdeno kvapą gniaužantys Lietuvos gamtos motyvų atspindžiai...

Rugsėjo 24 d., penktadienį, 18 val.  Žemaičių dailės muziejus duris atvers netradiciniam renginiui – kolekcijos „Mūsų Lietuva“ pristatymui. Pokylių salėje Jūsų lauks pažintis su kylančiais mados vardais. Tai grožio ir elegancijos magijos kūrėjos Giedrė Petruškevičienė, Neringa Santockė, Santa Mačienė.

Muzikinis prieskonis kunigaikščio Mykolo Oginskio rūmų pokylių salėje – būtinas. Jums gros fortepijoninis trio „Kaskados“.  

 


Paskutinį kartą redaguota: 2019-12-20
Žemaičių dailės muziejus
Biudžetinė įstaiga
Parko g. 1, LT-90113, Plungė
Tel./Faks.: (8 448) 52492
El. paštas: zd.muziejus@gmail.com
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre
Kodas: 191123113
Muziejaus veikla
Maloniai kviečiame įvertinti Žemaičių
dailės muziejaus teikiamų paslaugų kokybę

Draugaukime