Naujiena

KALĖDŲ SENELIO SUTIKTUVĖS!

2021 12 04

Gruodžio 4 d. su tikra žiema į Plungę atskriejo pats Kalėdų senelis!

Mykolo Oginskio rūmų žirgyne vyko tikra Kalėdų senelio sutiktuvių šventė – mažieji dalyviai atvyko pasipuošę kostiumais ir buvo įamžinti prie fotosienos. Kol laukė senelio, vaikučiai įnirtingai mankštinosi ir lavino savo įgūdžius mėtydami lankus mažiesiems briedžiukams ant ragų. Žinoma, pastangos buvo vainikuotos saldžiais apdovanojimais.

Kartu su nykštukais prisiminę, kas yra geri darbai ir kokie jie svarbūs visus metus, pabandė jų išmokti, padedant įspūdingiems žonglieriaus Manto stebuklams.

Ir štai atvykęs Kalėdų senelis pasitiktas vaikučių dainomis, deklamuojamais eilėraštukais ir lopšelio darželio „Vyturėlis“ vaikučių pasirodymu. Senelį, pasidžiaugusį Plungės vaikų talentais, gerais darbais ir šypsenomis, palydėjome į rūmuose įkurtą Kalėdų senelio rezidenciją, kur jį dar bus galima aplankyti iki pat Trijų Karalių.

Visos nuotraukos yra Žemaičių dailės muziejaus feisbuko paskyros puslapyje. Ten  vyksta konkursas Gražiausio kostiumo apdovanojimui laimėti. Tai galimybė laimėti saldžią dovaną, kurią gruodžio 16 d. iškilmingai įteiks pats Kalėdų senelis!


Paskutinį kartą redaguota: 2019-12-20
Žemaičių dailės muziejus
Biudžetinė įstaiga
Parko g. 1, LT-90113, Plungė
Tel./Faks.: (8 448) 52492
El. paštas: zd.muziejus@gmail.com
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre
Kodas: 191123113
Muziejaus veikla
Maloniai kviečiame įvertinti Žemaičių
dailės muziejaus teikiamų paslaugų kokybę

Draugaukime