Naujiena

„Soulmatica“ – audiovizualinis projektas

2021 07 30

Žemaitijos kultūros ir meno vystymo centras drauge su Žemaičių dailės muziejumi pristato naują, ambient muzikos festivalį „Plunge Soundscapes Symphony“ (liet. Plungės garsovaizdžių simfonija).

Programoje:
Patris Židelevičius – kompozitorius iš Kauno, kuris pristatys išskirtinai Plungės miestui skirtą programą „Plungės garsovaizdžių simfonija“.

Pasitelkdamas skirtingas garso įrašymo technikas menininkas fiksuoja Plungės miesto garsus urbanistinėse, architektūrinėse bei gamtinėse erdvėse, kuriuos apjungs ambient ir modernios klasikos muzika.
Siarhei Krauchanka – muzikantas, kompozitorius, architektas iš Minsko (Baltarusija) pristatys savo muzikos projekto „SK.EIN“ programą „Crossfades“, kuri buvo sukurta rezidencijos metu Gdanske, kuruojant žinomam Europoje Lenkijos kompozitoriui ir garso menininkui Michal Jacaszek.

Tai išskirtinis muzikos projektas, kuris sukurtas remiantis atliktais lauko įrašais Gdansko mieste bei Šv. Marijos bazilikoje bendradarbiaujant su pagrindiniu vargonininku, profesoriumi Boguslavu Grabovskiu bei sopranu Marija Kriuger.


„Soulmatica“ – audiovizualinis projektas, kuriame susitinka Valentinas Charitonovas ir vaizdo menininkas iš Kauno - Archecho No.


Festivalis vyks liepos 30 d. 23 val. Oginskio rūmų žirgyno salėje.
Projektą iš dalies finansuoja Plungės r. savivaldybė ir Lietuvos kultūros taryba.


Paskutinį kartą redaguota: 2019-12-20 2021-08-02 11:00
Žemaičių dailės muziejus
Biudžetinė įstaiga
Parko g. 1, LT-90113, Plungė
Tel./Faks.: (8 448) 52492
El. paštas: zd.muziejus@gmail.com
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre
Kodas: 191123113
Muziejaus veikla
Maloniai kviečiame įvertinti Žemaičių
dailės muziejaus teikiamų paslaugų kokybę

Draugaukime