Naujiena

Vokalinio ansamblio LUMOS koncertas

2022 03 19

2022 m. kovo 19 d., rūmuose skambėjo vokalinių ansamblių koncertas, kurio klausytojai buvo apgaubti gėrio, šilumos ir vilties.
Koncertavo vokalinis ansamblis LUMOS – jaunų muzikos mokytojų iniciatyva suburtas kolektyvas, kuriuos vienija ne tik ta pati darbovietė, bet ir meilė muzikai, avantiūroms ir iššūkiams. Kolektyvą sudaro: Milda Drejerytė, Greta Gustaitė, plungiškė Martyna Domarkaitė, Diana Kaziulytė, Dominykas Kazimieras Krulikovskis, Denis Vysokovych, ir Skirmantas Galinis. Buvo atliekami G. Kalino, D. Beinarytės, J. Macmillan, O. Gjeilo ir kt. kompozitorių kūriniai, kuriais ansamblis rodė vokalinės muzikos grožį, kvietė pasisemti ramybės, vilties ir tikėjimo.
Tai pat koncerte skambėjo svečių balsai. Į rūmus atvyko Šateikių kultūros centro vokalinis ansamblis SAVITI (vad. Laima Domarkienė)
Dėkojame atlikėjams už nuostabią muziką.

Kolektyvo narius vienija ne tik ta pati darbovietė, bet ir meilė muzikai, avantiūroms ir iššūkiams. Kolektyvą sudaro septyni nariai – Milda Drejerytė (sopranas), Greta Gustaitė (sopranas), Martyna Domarkaitė (altas), Diana Kaziulytė (altas), Dominykas Kazimieras Krulikovskis (tenoras), Denis Vysokovych (baritonas) ir Skirmantas Galinis (bosas).

Vokalinio ansamblio LUMOS vadovas - Dominykas Kazimieras Krulikovskis
Atlikdami G. Kalino, D. Beinarytės, J. Macmillan, O. Gjeilo ir kt. kompozitorių kūrinius, ansamblis jus pakvies išgirsti vokalinės muzikos grožį, pasisemti ramybės, vilties ir tikėjimo.
Koncerto koncertmeisteriai: Diana Kaziulytė ir Dominykas Kazimieras Krulikovskis
Svečiai: Šateikių kultūros centro vokalinis ansamblis SAVITI (vad. Laima Domarkienė).

Partneriai: Žemaičių dailės muziejus.
Bilieto kaina – muziejaus lankytojo bilietas (3 eur.).

Paskutinį kartą redaguota: 2019-12-20
Žemaičių dailės muziejus
Biudžetinė įstaiga
Parko g. 1, LT-90113, Plungė
Tel./Faks.: (8 448) 52492
El. paštas: zd.muziejus@gmail.com
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre
Kodas: 191123113
Muziejaus veikla
Maloniai kviečiame įvertinti Žemaičių
dailės muziejaus teikiamų paslaugų kokybę

Draugaukime