Paroda

Zitos ir Romualdo Inčirauskų kūrybos darbų paroda „Iš namų“

2019 11 17

Paroda „ IŠ NAMŲ"

Atsitinka taip, kad parodoms pasibaigus, kūriniai sugrįžta į savo namus – į dirbtuves, kur jie ir buvo gimę... Jų buvimas ankštose dirbtuvėse, juo labiau, jeigu kūrinių gausu, sukelia nepatogumų autoriui. O ir patys kūriniai jaučiasi nejaukiai, būdami be naudos – juos užgraužia sąžinė dėl tinginystės, nes kūrinio paskirtis - puikuotis gražiuose rūmuose, parodose žavėti žiūrovą.
Taigi, padėtis apgailėtina gulint supakuotiems tamsoje. Bet kartais nušvinta proga sublizgėti ekspozicijoje ir džiuginti smalsų meno mylėtoją.
Kaip ir šį kartą , kai jų autoriai - Zita ir Romualdas Inčirauskai - buvo pakviesti į didžiuosius Plungės Oginskių rūmus pristatyti savo pastarojo laiko kūrybą.
Parodos projektas tarytum tęstinis, nes analogiškas yra vykęs dar 2016 metais Šv. Jono gatvės galerijoje Vilniuje ir vadinosi „Iš garažo". Tuomet į parodą darbus vežė tik Romualdas.
Šioje parodoje „Iš namų" darbus atvežė abu: eksponuojama Zitos Inčirauskienės tekstilė bei tekstilinė instaliacija „Asmeniškumai" ir Romualdo Inčirausko mažųjų metalo formų skulptūra ir projektas „ Tarytum juvelyrika".


Paskutinį kartą redaguota: 2019-12-23
Žemaičių dailės muziejus
Biudžetinė įstaiga
Parko g. 1, LT-90113, Plungė
Tel./Faks.: (8 448) 52492
El. paštas: zd.muziejus@gmail.com
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre
Kodas: 191123113
Muziejaus veikla
Maloniai kviečiame įvertinti Žemaičių
dailės muziejaus teikiamų paslaugų kokybę

Draugaukime